אחרי לא מעט זמן מאז שסוני השיקה את המצלמה, היא משחררת את אחד העדכונים המשמעותיים ביותר עבור המצלמה, מה שישפר את המערכת ויהפוך אותה למושלמת יותר וללא שגיאות מעצבנות.

להלן העדכונים בצורה מפורטת:

עדכון גרסה: 1.10 1) מאפשר לכם לבחור בגדלים M (בנוני) ו- S (קטן) בנוסף ל- L (גדול) בעת שימוש בשיטת הדחיסה ללא הפסד בצילום רואו. 2) ניתן לשמור את הגדרות מהירות התריס ורגישות ה- ISO המיועדות לצילום עם פלאש. 3) מוסיף את פונקציית צילום על ידי מגע במסך. 4) משפר את הדיוק של תכונת הפוקוס לעיניים. 5) ניתן לרשום את המספר הסידורי של המצלמה במטא נתונים בקבצי הוידאו. 6) משפר את יכולת הפעולה של חיבורי ווי פיי 7) מוסיף הגדרה של דקה אחת לתפריט חיסכון בחשמל, משמע שתוכלו להגדיר שהמצלמה תכבה את המסך אוטומטית לאחר דקה ללא שימוש במצלמה. 8) מתקן בעיה שבה ייתכן שתצוגת העינית לא תתבהר בהתאם לבהירות הסביבה. 9) משפר את היציבות התפעולית של המצלמה. 10) פותר בעיה שבה ייתכן שלא תוכל לצלם תמונות בעת שימוש בעדשת FE 28-60mm f/4-5.6

להורדת העדכון ניתן ללחוץ כאן.

כשסוני השיקה לראשונה את העדכון האחרון היו לא מעט משתמשים שדיווחו על תקלו שונות כמו: לאחר העדכון כל ההגדרות אופסו.. לכן המתנו כדי שנראה שהעדכון הנוסף שיצא על ידי סוני תקין לחלוטין.

לאחר שעבר כחודש מיציאת העדכון ניתן לומר שהעדכון יציב ולא גרם לבעיות אצל מי שכבר עדכן.