טמרון משיקה עדשה חדשה - 11-20mm F/2.8 Di III-A RXD
העדשה מיועדת לחיישני APS-C, ולתושבת E של סוני, במחיר כל כך נמוך של 3,199 שקלים.
![](https://news.studio-adi.net/uploads/articles/156_mini.webp?w=800&v=80022)
טמרון אומרת כי זו העדשה הראשונה בעולם עם זווית רחבה ועם צמצם כל כך פתוח.
![](/files/images/articles/156_big.webp)
![](/files/images/articles/156_big-1.webp)
![](/files/images/articles/156_big-2.webp)
עדשת זום 11-20MM שמתאימה למצלמות קרופ.העדשה מורכבת מ- 12 אלמנטים ו- 10 קבוצות.טווח הראיה של העדשה הוא 105 מעלות באורך מוקד פתוח ביותר ו- 71 מעלות באורך מוקד הסגור ביותר.מפתח הצמצם המקסימלי הוא 2.8 והמפתח המינימלי הוא 16.לעדשה יש 7 להבי צמצם.מרחק הפוקוס המינימלי באורך מוקד פתוח ביותר הוא 15 סנטימטר ו- 24 סנטימטר באורך מוקד הסגור ביותר.קוטר הברגת הפילטר הוא: 67MM.העדשה בעלת מבנה עמיד בפני לחות וציפוי פלואור כדי לספק הגנה נוספת מפני האלמנטים.משקלה הוא: 335 גרם.
![](/files/images/articles/156_big-4.webp)
![](/files/images/articles/156_big-5.webp)
![](/files/images/articles/156_big-6.webp)
החברה גם אומרת "בשימוש עם גוף מצלמה ללא מראה APS-C, הוא מאפשר לצלמים ליהנות ממערכת לכידת תמונות רספונסיבית מבלי להיפגע מגודל העדשה ומשקלה. הוא מספק חוויית משתמש נוחה לצילום סטילס ולצילום וידאו באמצעות חצובה קטנה או מייצב גימבל".
סרטון השקה:מחיר העדשה בישראל 3,199 שקלים.